Parę lat temu, jako architekt wnętrz i zwolenniczka zdrowego trybu życia, zaczęłam przyglądać się konwencjonalnym materiałom, które używane są do tworzenia wnętrz. Im dłużej je analizowałam, tym bardziej stawałam się przerażona. Zaczęłam poszukiwać naturalnych zamienników. Takich, które nie będą szkodzić zdrowiu i środowisku, a jednocześnie będą pięknie wyglądać.

Dodatkowo dały mi do myślenia badania WHO, w których wykazano, że 90% czasu spędzamy w przestrzeniach zamkniętych, co oznacza, że przebywamy we wnętrzach 329 z 365 dni w roku.

Po tym wszystkim w mojej głowie pojawił się pomysł założenia pracowni wnętrz o nazwie LINE, przybliżającej człowieka do natury w postaci holistycznie projektowanych zdrowych, naturalnych i ekologicznych wnętrz.

Kiedy wybieramy przedmioty, tekstylia i meble, które będą znajdować się w projektowanym wnętrzu robimy to z pełną świadomością, szacunkiem do człowieka i środowiska. Czyli dobieramy takie materiały, które nie są szkodliwe dla zdrowia, są biodegradowalne i naturalne. Istotny jest dla nas sposób pozyskiwania surowca, etyka pracy ludzi, którzy tworzą meble i to jak długo przetrwa wyposażenie znajdujące się w mieszkaniu.

To właśnie branie odpowiedzialności za zdrowie i jakość życia naszych klientów poprzez projektowanie estetycznych i funkcjonalnych wnętrz daje nam poczucie spełnienia i sprawia najwięcej przyjemności.